תובענות ייצוגיות

משרד טנוס מתמחה בתחום התובענות הייצוגיות תוך הכרת עומק עם ידע רב בתחום וזאת מתוך ניסיון של שנים, אשר יצר למשרד טנוס מוניטין רב בארץ כמשרד ידוע ופעיל עד מאוד בתחום התובענות הייצוגיות. בארבע השנים האחרונות המשרד פעיל בתחום התובענות הייצוגיות ולזכותו הישגים רבים בתחום אשר משפיעים בצורה ישירה על קהל הצרכנים במשק הישראלי, הוא מדורג כאחד המשרדים הידועים בתחום זה; בארבע השנים האחרונות המשרד הגיש קרוב ל-400 תובענות ייצוגיות ולזכות המשרד עומדים כמה תיקים פורצי דרך כמו למשל התביעה הייצוגית בעניין תנובה ופרשת אדום אדום שם הוכרה זכותו של צרכן ישראלי לתבוע את חברת תנובה בגין התעללות בבעלי חיים במהלך השחיטה דבר שהביא את תנובה בסופו של הליך לשלם סכום של כחמישה מיליון ₪ פיצוי.

משפט כלכלי ומיסוי

המשרד מתמחה בתחום המשפט הכלכלי המסחרי והן הכלכלי הפלילי, בכך שהוא מעניק שירותים משפטיים בכל הנוגע לעבירות כלכליות הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי, והטיפול המשפטי כרוך גם בליווי חשבונאי. המשרד מאמין כי הענקת ליווי ראשוני ושירות משפטי ברמה מקצועית גבוהה הינו אחד הכלים החשובים ביותר לשם היחלצות הלקוח מאישומם רבים.

קניין רוחני

המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחום הקניין הרוחני עם כל ההשלכות הרבות בתחום; דיני הקניין הרוחני הינו תחום מתפתח במשפט הישראלי והרבה מהפעילות המשפטית מתקבלת בהתנגשות עם תחום הקניין הרוחני ולכן מדובר בנדבך חשוב מאוד בפעילות המשרד.

דיני עמותות ודיני עבודה

המשרד פעילת בתחום דיני העבודה בכל הנוגע לייצוג מעסיקים והדבר כולל ייצוג מעסיקים ועמותת עם אוריינטציה של מוסדות חו"ל, והדבר מטופל ישירות ע"י עו"ד מהמשרד ועתה מוקמת יחידה במשרד בכדי לפתח תחום זה.

פרו בונו

משרד טנוס מעניק את שירותיו גם למעוטי היכולת וכן מנהל מספר תיקים בשנה כתיקי פרו בונו.