אודות

משרד טנוס הינו משרד בוטיק אשר מעניק שירותים משפטיים מקצועיים בתחום המשפט המסחרי ומעניק ליווי מקצועי ללקוחותיו במגוון נושאים. 
כיום המשרד מונה 5 עורכי דין מן המעלה הראשונה המתמחים בתחומי משפט שונים ובעלי ידע משפטי ועסקי נרחב בשלל נרחבים.
המשרד משלב מומחיות וניסיון רב בכל רבדי המשפט והליטיגציה המסחריים, וזאת במטרה לספק ללקוחותיו מענה משפטי מקיף ורב תחומי בפעילותם.
המשרד מספק ליווי צמוד על כל המשתמע מכך תוך מתן שירותים ללקוח והכל תלוי בנחיצות הדבר עבור הלקוח,  שכן באופן ייחודי המשרד נוקט בעמדה לפיה יש להתייעץ גם עם גורמים אחרים הן מעולם הכלכלה והן מתחומים נוספים והכל בכדי לאפשר ללקוח את הייצוג הטוב ביותר.

משרד טנוס  צבר ניסיון מקצועי במשך שנים ארוכות של טיפול משפטי יסודי בשורה של עסקאות בתחום המסחרי,  
ניהול אלפי תיקים בתחומי המשפט האזרחי/מסחרי, בפני כל ערכאות המשפט הישראליות.
עורכי הדין במשרד רואים לנגד עיניהם, מעל לכל, את טובתו ומטרותיו של הלקוח, ומקדישים את מירב תשומת הלב והמשאבים לטיפול בכל לקוח באופן פרטני.  

לקוחות המשרד נהנים מליווי משפטי אישי, צמוד ומקיף על ידי צוות המשרד ובגיבוי צוות לוגיסטי מיומן המעמיד לרשותם אוזן קשבת ומציע את מירב הנגישות לצרכיהם המשרד דוגל בהתחדשות משפטית והתנהגותית באופן מתמיד,  ואי לכך ישנה חשיבות מיוחדת לבחירת הלקוח, שכן האני מאמין של המשרד קובע במפורשות כי הלקוח אמור להרגיש חיבור רגשי לצוות המשרד אחרת לא ניתן יהיה להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורו. המשרד החל בתקופה האחרונה להקים חממה משפטית  אשר מיועדת ליזמים צעירים בתחום ההייטק ולשם כך מוקם בימים אלה מערך מלא של מומחים במגוון נושאים שיעניקו ליזם הצעיר את כל הדרוש הן בתחום המשפטי והן בתחומים אחרים אשר חיוניים לשם ההגעה להגשמת חלומו של היזם.


צוות המשרד מאמין שכל תביעה הינה סיפור בפני עצמה 
ולכן צוות המשרד מקדיש זמן רב ללימוד החומר המשפטי ואף לצורת הכתיבה יש למשרד דרך ייחודית  
בה הוא משלב את יכולותיו המשפטיות עם אהבת צוות המשרד לסגנון כתיבה ייחודי ומרתק, דבר שהקנה למשרד סגנון ייחודי בכל בתי המשפט.